Naše služby

Prevencia a hygiena

Pravidelné preventívne prehliadky sú základom zdravia ústnej dutiny každého z nás. Náš tím sa špecializuje aj na náuku o správnom mechanickom čistení Vašich zubov, pretože veríme, že je to prvý krok k zdravšiemu chrupu. S náukou ide ruka v ruke aj prevencia. Preventívne prehliadky odporúčame dospelým absolvovať raz ročne. U detičiek je situácia odlišná, pretože sa im chrup mení a je vo vývoji – preto pre optimálne výsledky odporúčame navštíviť nás na preventívnej prehliadke dvakrát alebo trikrát ročne. Kontrolnými vyšetreniami tak môžeme predísť nepríjemným bolestiam.

Liečba

Každý pacient a prípad je jedinečný, a preto sa tak k tomu staviame v našej klinike. Ošetrenie má svoju postupnosť a naši špecialisti sú najšťastnejší, ak sa môžu pozrieť Vašim problémom na koreň. A to, častokrát, aj doslova. Venujeme sa liečbe zubných kazov a ošetreniu koreňových kanálikov.

Pedostomatológia

Pedostomatológia sa venuje ošetreniu tých najmenších. Ku každému detskému pacientovi pristupujeme individuálne, pretože vieme, že ak sa dobre staráme o detský chrup, v dospelosti bude chrup omnoho zdravší a krajší. Prvé stretnutie je dokonca vždy len zoznamovanie sa s ambulanciou, aby sme predišli možnému strachu, ktorým v dnešnej dobe trpí veľmi veľa detičiek. Po zoznámení sa s prostredím začíname s ošetrovaním. Detské ošetrenia sa snažíme spríjemniť s rozprávkou, ktoré si dieťa vyberie. No a na konci ošetrenia odmeníme detičky za ich statočnosť. V našej ambulancii sme baby-friendly, a snažíme sa robiť maximum pre pohodlie našich najmenších pacientov.

Protetické ošetrenie

Protetické ošetrenia sa zaoberajú nahrádzaním chýbajúcich zubov resp. celého chrupu. Vďaka kvalitnej protetike sa obnoví žuvacia schopnosť pacienta, čo pomáha aj zdraviu sánky a motorickým vlastnostiam ústnej dutiny. Krásny a plný chrup je mnohokrát pre pacienta mimoriadne dôležitý aj z psychologického hľadiska. Náš tím sa špecializuje na náhrady zubov, keramické alebo kovokeramické korunky, mostíky, či protézy.

OPG – panoramatický röntgen

Naša ambulancia disponuje vlastným panoramatickým röntgenovým prístrojom, takže Vám vieme na jednom mieste bez čakania vyhotoviť snímok, so zobrazením horného a dolného zuboradia.

Celková anestéza

V prípadoch, ktoré to vyžadujú, a pri náročnejších úkonoch, ponúkame možnosť celkovej anestézy pod  odborným vedením anesteziológa a anesteziologickej sestry.

Kvalifikovaný personál

Naším cieľom je ponúkať pacientom overené, moderné postupy v stomatológii.

Individuálny prístup

Férové jednanie a milý prístup sú naše základné piliere pri práci.

Bezbolestné ošetrenie

Bolesť je minulosťou, používanie anestetika aj pri bežných výkonoch je samozrejmosť.