Náš tím

MDDr. Karin Bordács

zubná lekárka – zakladateľka ambulancie

Stať sa zubárkou bol môj sen v podstate od gymnázia, a svoj sen som si splnila. V roku 2018 sme založili našu ambulanciu a odvtedy sa staráme o chrup ako dospelým, tak aj detským pacientom. Najviac ma napĺňa, ak sa moji pacienti na ošetrenia tešia, a snažím sa im na túto radosť vytvoriť aj prostredie.
Na pár mesiacov som si odskočila na materskú, no po malej pauze som tu opäť pre mojich pacientov. Svoj voľný čas trávim s dcérkou a s rodinou. Avšak z času na čas ma môžete vidieť aj behať na hrádzi s mojou vižlou alebo na hodine jógy. Taktiež rada čítam, a milujem gastronómiu.

Dr. Edina Kiss

zubná lekárka

Edina sa k nám pridala ešte v septembri minulého roka. Pôvodne pochádza z Maďarska no má slovenské korene. Slovenský jazyk si zdokonaľuje každým dňom na súkromných hodinách či pozeraním filmov. Vo svojom voľnom čase je najradšej v prírode a popri štúdiu sa začala venovať včelárstvu. Jej snom je precestovať celý svet. Edina momentálne ešte prijíma nových pacientov.

Katarína Dombóváriová

dentálna hygienička

Katka je v obore už 14 rokov. Pred dvoma rokmi ukončila štúdium dentálnej hygieny. Miluje svoju robotu a rada sa v nej zdokonaľuje. Verí v to, že nikdy nie je neskoro začať sa učiť nové veci. Medzi Katkine plány patrí osvojiť si anglický jazyk. Vo voľnom čase rada číta knižky alebo sa venuje sadeniu kvetín. Miluje hudbu 80tych a 90tych rokov.

Tamara Hargašová

zdravotná sestra

Tamara sa k nám pridala v januári. Pre Tami je asistencia pri kresle uplne nová parketa. Každý deň sa snaží do ambulancie priniesť dobrú náladu a jej smiech je nákazlivý. Hoci je asistentkou pri zubnom kresle krátko, túto prácu miluje a darí sa jej v nej. Svoj voľný čas najradšej trávi so svojimi psíkmi, ktorých miluje. Má tiež obľubu v rýchlosti, a preto si počas voľného víkendu s manželom občas vyrazia na motorky. Rada trávi čas aj pri dobrej hudbe, tanci, či na spoločenských akciách.

Réka Medza

zdravotná sestra

Réka podla jej slov rada pomáha ľuďom. Vedela, že by sa chcela zamestnať v zdravotníctve. Po maturite chcela aj niečo iné vyskúšať tak začala študovať bábkové divadlo.Hoci si nevie predstaviť život bez divadla a kultúry počas pandémie sa rozhodla ich dať na vedľajšiu koľaj a vrátiť sa do zdravotníctva. Miluje ľudové tance. Medzi jej koníčky patrí fotografovanie a turistika. Bez psov by jej život bol nudný.

Monika Horváthová

zdravotná asistentka 

Zdravotníctvo mi bolo vždy blízke, z nejakého dôvodu som si v ňom po promócii stále hľadala svoje miesto. Táto pozícia prišla úplnou náhodou a s novými vecami, ktoré sa treba naučiť. Snažím sa ďalej vzdelávať a rozvíjať sa v tejto oblasti, pretože cítim, že som v tom naozaj sama sebou a môžem byť súčasťou fantastického tímu. Som rada v komunite a pracujem s ľuďmi. Dôležitú úlohu v mojom živote má však ešte jedna vec a tou je hádzaná, ktorej sa venujem od malička a teraz som aj trénerkou.